Neirosedatīvā masāža

60 min I  35 €

Iekšējam mieram...   

Masāžā izmanto noteiktas maigas, monotonas kustības, kas reflektori iedarbojas uz nervu sistēmu. Mērķis ir izslēgt stresa izraisītās reakcijas un atjaunot visu ķermeņa sistēmu harmonisku darbību. Mazina bailes, palīdz atvērties, vairo pašapziņu. Masāžu veic ar siltu eļļu un ēteriskām eļļām pēc jūsu izvēles. Šī masāža sniedz mierpilnu labsajūtu.

 

Klasiskā masāža

75 min  I  45 € 

Muskulatūras atbrīvošanai...

Klasiskā Zviedru ķermeņa masāža ar ārstnieciskās masāžas elementiem. Akcents uz plecu joslas un kakla muskulatūras atbrīvošanu. Masāžu veic ar mitrinošu ķermeņa losjonu ar vai bez aromāta pēc jūsu izvēles. 

Relaksējošā masāža

90 min  I  50 €

Vispārējai labsajūtai...  

Pamatā ir relaksējoša klasiskā masāža, kura papildināta ar paņēmieniem no eksotiskām masāžām. Mērķis ir atbrīvot saspringto muskulatūru, mazinot nogurumu un stīvumu, vienlaikus mazinot psihoemociālo spriedzi. Masāžu veic ar siltu eļļu un ēteriskām eļļām pēc jūsu izvēles. Masāža kā mazs atvaļinājums. 

 

Holistiskā masāža

3 h  I  80 €

Ķermenim, prātam, un garam...  

Dažādu masāžu, ķermeņa terapiju,  psihosomatisko un bioenerģētisko tehniku apvienojums. Mērķis ir saudzīgā veidā izstrādāt ķermenī uzkrāto saspringumu fiziskā, emocionālā un enerģētiskā līmenī. Masāžu veic ar siltu eļļu un ēteriskām eļļām pēc jūsu izvēles.

 

Havajiešu Lomi Lomi Nui masāža

 2 h  I  70 €     /     3 h  I  100 €

Nebijušām sajūtām... 

Ritmiskām, plūstošām kustībām masē visu ķermeni vienlaikus, it kā to šūpotu okeāna viļņos. Galvenokārt masē ar apakšdelmiem, radot visaptverošu sajūtu. Masāžu veic ar siltu eļļu un ēteriskām eļļām pēc jūsu izvēles.


Grūtnieču masāža

60 min  I  40 €     /     90 min  I  50 €     /     2 h  I  60 €

Piemērota no pirmās līdz pēdējai grūtniecības dienai. Relaksējoša masāža ar individuālu un ārstniecisku pieeju. Akcents uz muguras masāžu un tūskas mazināšanu ekstremitātēs. Pieejama arī konsultācija par saudzīgām pozām, stāju un kustībām grūtniecības laikā. Masāžu veic ar eļļu vai mitrinošu losjonu pēc jūsu izvēles.

Veidots ar Mozello - labo mājas lapu ģeneratoru.

 .