HOLISTISKĀ PIESKĀRIENA MĀKSLA


Mana pieeja - relaksējoša – holistiska – ar šamanisma elementiem. 

Jo garāka ir masāža, jo dziļāka iedarbība, jo dažādākas kustības un paņēmieni tiek izmantoti. Katru masāžu pielāgoju klienta individuālām vajadzībām.

RELAKSĒJOŠĀ pieeja – masāža sākumā vienmēr ir maiga, ļaujot emocionāli atvērties fiziskam kontaktam, pakāpeniski pārejot dziļākā spiedienā. Pievēršu uzmanību elpošanai. Izmantoju vizualizāciju un meditāciju iekšējam mieram.
Neirosedatīvs nozīmē – nervu sistēmu nomierinošs. Izmantojot noteiktas kustības, ritmu, ātrumu un spiedienu tiek stimulēti receptori ādā. Informācija no ādas receptoriem nonāk smadzenēs un notiek reakciju ķēde, rezultātā harmonizējot nervu sistēmu un pārējās orgānu sistēmas.

HOLISTISKĀ pieeja – (body-mind-spirit / ķermenis-prāts (emocijas)-gars).
Izmantojot dažādas tehnikas, vienlaikus strādā ar emocijām, fizisko ķermeni un enerģētisko ķermeni. Mūsdienās, lielākoties, saspringums rodas no emocionālās spriedzes, nevis fiziska darba, tādēļ īpaši svarīgi strādāt visos līmeņos. Masāža ir relaksējoša un vienlaikus ārstnieciska.

ŠAMANISKIE elementi – izmantoju dažādus šamaniskos rituālus, tehnikas un instrumentus, strādājot enerģētiskā līmenī (kristāli, skaņas terapija, svētie augi, sakrālā telpa, spēka dzīvnieki, garīgie skolotāji u.c.).


PIRMS masāžas – jautāšu par veselību, par sajūtām, par to ko sagaidat no masāžas.

PĒC masāžas – ja būs nepieciešams, ieteikšu stiepšanās vai elpošanas vingrinājumus. Labprāt uzklausīšu jūsu sajūtas masāžas laikā.

PĒC mūsu tikšānās – droši varat zvanīt, ja rodas kādi jautājumi vai vēlaties dalīties sajūtās.

Moko masāža

2 h  |  70 €

Īpaša relaksējošā masāža, kurā izmanto maigas kustības, mīcīšanas paņēmienus un vieglas stiepšanas tehnikas. Masāžas secība un paņēmieni iedarbojas nomierinoši uz nervu sistēmu un harmonizē smadzeņu puslodes, atverot cilvēka iekšējo potenciālu. Masāžas laikā papildus uzmanību velta saspringtajām ķermeņa zonām.

Šajā masāžā apvienotas dažādas masāžas, galvenokārt,  klasiskā, ārstnieciskā, eksotiskā Havjiešu Lomi Lomi, taktīlā un psihosomatiskā masāža, izveidojot unikālu Moko masāžu. Masāžu veic ar plaukstām un apakšedelmiem. Kustības ir lēnas un ritmiskas.

Masāžu veic ar dabīgu, siltu eļļu, kurai iespējams pievienot ēteriskās eļļas pēc klienta izvēles. Masāžas galds ir apsildāms, nodrošinot pilnīgu klienta komfortu.


Holistiskā masāža

3 h I  100 € 

Holistiskā pieeja - body, mind, spirit - fiziskais ķermenis, prāts - emocijas, gars - enerģētika - viss ir vienota sistēma. Katrs piedzīvojums, notikums, doma rada emocijas un ķermenī atstāj nospiedumu enerģētiskā un fiziskā līmenī. Holistiskā masāža ir dažādu masāžu un terapiju kombinācija, kuru pielāgo katram gadījumam individuāli. Masāža kopumā ir relaksējoša, taču reizē saudzīgi tiek izstrādāts uzkrātais saspringums visā ķermenī.


Šamaniskā masāža

3 h I  120 € 

Šī masāža sākas un beidzas ar īpašu rituālu. Masāža ir relaksējoša, jutekliska un hipnotiska. Sākumā masē katru zonu atsevišķi un beigās masē visu ķermeni vienlaikus, savienojot vienā veselumā. Masāžas mērķis ir atbrīvot prātu, ķermeni un caur pieskārienu nonākt izmainītā apziņas stāvoklī, kurā cilvēks dodas iekšējā ceļojumā. Masāžu papildina dziedinošo skaņu terapija, svēto augu kvēpināšana, īpašas lūgšanas, un citas šamaniskās tehnikas.


Pieskāriena maģija - masāža

90  min I  55 € 

Pieskāriens kā garīgā prakse. Meditatīva, neirosedatīva masāža, papildināta ar vibrācijas kustībām un vizualizācijām. Masāža palīdz atbrīvot prātu un ķermeni, apzināties un sajust sevi šeit un tagad.

Neirosedatīvā masāža

1 h I  40 € 

Masāžā izmanto noteiktas maigas, monotonas kustības, kas reflektori iedarbojas uz nervu sistēmu. Mērķis ir izslēgt stresa izraisītās reakcijas un atjaunot visu ķermeņa sistēmu harmonisku darbību. Cieņpilns un beznosacījuma mīlestības piepildīts pieskāriens mazina bailes, palīdz atvērties, vairo pašapziņu. Šī masāža sniedz mierpilnu labsajūtu. 

 

Holistisks masāžas retrīts

5 h  I  150 €

Retrīts sastāv no 6 posmiem:

1.    Satikšanās – tēja, saruna par sajūtām un ekspektācijām. Ēterisko eļļu izvēle.

2.    Sagatavošananās – darbs ar elpu, ievadmeditācija un relaksācijas tehnikas ķermeņa un prāta atbrīvošanai. Smalkās jutības modināšana.

3.    Sakrālās darba telpas izveide

4.    Masāža –

·        Holistiska, relaksējoša masāža visam ķermenim

(galva, mugura, kājas, vēders, rokas, krūšu kurvis, kakls, seja, galva)

Masāža katrai zonai sākas ar maigām, neirosedatīvām kustībām, kurām seko aizvien dziļākas tehnikas. Izmanto arī stiepjošus paņēmienus un ķermeņa pozicionēšanu dažādās pozās, lai efektīvi piekļūtu visām muskuļu grupām. Saudzīgā veidā tiek izstrādāta katra ķemeņa daļa no uzkrātās fiziskās un emocionālās spriedzes.

·       Havajiešu Lomi Lomi masāža –noslēgumā ķermeni atsedz (intīmās zonas paliek piesegtas) un masē visu vienlaikus, savienojot vienā veselumā. Šis masāžas veids rada nebijušas sajūtas. Vienlaikus strādājot ar abām ķemeņa pusēm, vienlaikus virs un zem ķermeņa izmainās, paplašinās mūsu uztvere. Iedarbojoties uz abām smadzeņu puslodēm vienlaikus, rodas iekšēja līdzsvara izjūta.

5.    Sakrālās darba telpas slēgšana

6.    Pārdomas – tēja, brīdis tikai sev un sajūtām, iespēja pierakstīt piedzīvoto. Dalīšanās pārdomās, jautājumi, atbildes un atvadīšanās.

Havajiešu Lomi Lomi Nui masāžas rituāls

 3 h  I  130 €

Nebijušām sajūtām... Ritmiskām, plūstošām kustībām masē visu ķermeni vienlaikus, it kā to šūpotu okeāna viļņos. Galvenokārt masē ar apakšdelmiem, radot visaptverošu sajūtu. 

Grūtnieču masāža

1 h  I  50 €   Ķermeņa masāža

90  min  I  65 €   Ķermeņa un sejas masāža

Piemērota no pirmās līdz pēdējai grūtniecības dienai. Relaksējoša masāža ar individuālu un ārstniecisku pieeju. Akcents uz muguras masāžu un tūskas mazināšanu ekstremitātēs. Pieejama arī konsultācija par saudzīgām pozām, stāju un kustībām grūtniecības laikā. 


Muguras masāža

1 h  I  50 €    

5 x 1 h abonaments  |  5 x 40 €  

Holistiska muguras masāža. Masāža ir vienlaikus ārstnieciska, relaksējoša un dziedinoša. Masāžu veic no iegurņa līdz galvas pamatnei, iekļaujot augšdelmus un krūšu kurvja priekšpusi. Masāžā nedaudz iekļauj arī vieglas kāju kustības un galvas matainās daļas masāžu, jo ķermenis ir vienota sistēma. Ja nepieciešams, izmanto elpošanas vingrinājumus. 


Kakao masāža - rituāls sievietēm dievietēm

90 min  I  65 €   

Ievadmeditācija jutekliskuma atvēršanai. Relaksējoša, eksotiska ķermeņa, sejas un galvas masāža ar siltu kakao sviestu. Afrodīziaku aroma terapija masāžas laikā. Kakao koka tēja pēc masāžas.

Veidots ar Mozello - labo mājas lapu ģeneratoru.

 .