Moko masāža

Īpaša relaksējošā masāža, kurā izmanto maigas kustības, mīcīšanas paņēmienus un vieglas stiepšanas tehnikas. Masāžas secība un paņēmieni iedarbojas nomierinoši uz nervu sistēmu un harmonizē smadzeņu puslodes, atverot cilvēka iekšējo potenciālu. Masāžas laikā papildus uzmanību velta saspringtajām ķermeņa zonām.

Šajā masāžā apvienotas dažādas masāžas, galvenokārt,  klasiskā, ārstnieciskā, eksotiskā Havjiešu Lomi Lomi, taktīlā un psihosomatiskā masāža, izveidojot unikālu Moko masāžu. Masāžu veic ar plaukstām un apakšedelmiem. Kustības ir lēnas un ritmiskas.

Masāžu veic ar dabīgu, siltu eļļu, kurai iespējams pievienot ēteriskās eļļas pēc klienta izvēles. Masāžas galds ir apsildāms, nodrošinot pilnīgu klienta komfortu.


2 h  |  70 


Neirosedatīvā masāža

1 h I  40 € 

Masāžā izmanto noteiktas maigas, monotonas kustības, kas reflektori iedarbojas uz nervu sistēmu. Mērķis ir izslēgt stresa izraisītās reakcijas un atjaunot visu ķermeņa sistēmu harmonisku darbību. Cieņpilns un beznosacījuma mīlestības piepildīts pieskāriens mazina bailes, palīdz atvērties, vairo pašapziņu. Šī masāža sniedz mierpilnu labsajūtu. 

 

Holistisks masāžas retrīts

5 h  I  150 €

Retrīts sastāv no 6 posmiem:

1.    Satikšanās – tēja, saruna par sajūtām un ekspektācijām. Ēterisko eļļu izvēle.

2.    Sagatavošananās – darbs ar elpu, ievadmeditācija un relaksācijas tehnikas ķermeņa un prāta atbrīvošanai. Smalkās jutības modināšana.

3.    Sakrālās darba telpas izveide

4.    Masāža –

·        Holistiska, relaksējoša masāža visam ķermenim

(galva, mugura, kājas, vēders, rokas, krūšu kurvis, kakls, seja, galva)

Masāža katrai zonai sākas ar maigām, neirosedatīvām kustībām, kurām seko aizvien dziļākas tehnikas. Izmanto arī stiepjošus paņēmienus un ķermeņa pozicionēšanu dažādās pozās, lai efektīvi piekļūtu visām muskuļu grupām. Saudzīgā veidā tiek izstrādāta katra ķemeņa daļa no uzkrātās fiziskās un emocionālās spriedzes.

·       Havajiešu Lomi Lomi masāža –noslēgumā ķermeni atsedz (intīmās zonas paliek piesegtas) un masē visu vienlaikus, savienojot vienā veselumā. Šis masāžas veids rada nebijušas sajūtas. Vienlaikus strādājot ar abām ķemeņa pusēm, vienlaikus virs un zem ķermeņa izmainās, paplašinās mūsu uztvere. Iedarbojoties uz abām smadzeņu puslodēm vienlaikus, rodas iekšēja līdzsvara izjūta.

5.    Sakrālās darba telpas slēgšana

6.    Pārdomas – tēja, brīdis tikai sev un sajūtām, iespēja pierakstīt piedzīvoto. Dalīšanās pārdomās, jautājumi, atbildes un atvadīšanās.


Havajiešu Lomi Lomi Nui masāža

 3 h  I  100 €

Nebijušām sajūtām... Ritmiskām, plūstošām kustībām masē visu ķermeni vienlaikus, it kā to šūpotu okeāna viļņos. Galvenokārt masē ar apakšdelmiem, radot visaptverošu sajūtu. 


Grūtnieču masāža

1 h  I  40 €   

Piemērota no pirmās līdz pēdējai grūtniecības dienai. Relaksējoša masāža ar individuālu un ārstniecisku pieeju. Akcents uz muguras masāžu un tūskas mazināšanu ekstremitātēs. Pieejama arī konsultācija par saudzīgām pozām, stāju un kustībām grūtniecības laikā. 

Veidots ar Mozello - labo mājas lapu ģeneratoru.

 .