Neirosedatīvā masāža

60 min I  35 €

Iekšējam mieram...   

Masāžā izmanto noteiktas maigas, monotonas kustības, kas reflektori iedarbojas uz nervu sistēmu. Mērķis ir izslēgt stresa izraisītās reakcijas un atjaunot visu ķermeņa sistēmu harmonisku darbību. Ieteicams veikt kursa veidā. 

 

Relaksējošā masāža

60 min I  40 €     /     90 min  I  50 €

Vispārējai labsajūtai...  

Pamatā ir relaksējoša klasiskā masāža, kura papildināta ar paņēmieniem no eksotiskām masāžām. Mērķis ir atbrīvot saspringto muskulatūru, mazinot nogurumu un stīvumu, vienlaikus mazinot psihoemociālo spriedzi. Masāža kā mazs atvaļinājums. 

 

Holistiskā masāža

3 h  I  80 €

Ķermenim, prātam, un garam...  

Dažādu masāžu, ķermeņa terapiju,  psihosomatisko un bioenerģētisko tehniku apvienojums. Mērķis ir saudzīgā veidā izstrādāt ķermanī uzkrāto saspringumu fiziskā, emocionālā un enerģētiskā līmenī.

 

Havajiešu Lomi Lomi Nui masāža

90 min  I  60 €     /     2 h  I  70 €     /     3 h  I  90 €

Nebijušām sajūtām... 

Ritmiskām, plūstošām kustībām masē visu ķermeni vienlaikus, it kā to šūpotu okeāna viļņos. Galvenokārt masē ar apakšdelmiem, radot visaptverošu sajūtu. 


Grūtnieču masāža

60 min  I  40 €     /     90 min  I  50 €     /     2 h  I  60 €

Piemērota no pirmās līdz pēdējai grūtniecības dienai. Relaksējoša masāža ar individuālu un ārstniecisku pieeju. Akcents uz muguras masāžu un tūskas mazināšanu ekstremitātēs. Pieejama arī konsultācija par saudzīgām pozām, stāju un kustībām grūtniecības laikā.

Veidots ar Mozello - labo mājas lapu ģeneratoru.

 .