Neirosedatīvā masāža

60 min I  40 € 

Masāžā izmanto noteiktas maigas, monotonas kustības, kas reflektori iedarbojas uz nervu sistēmu. Mērķis ir izslēgt stresa izraisītās reakcijas un atjaunot visu ķermeņa sistēmu harmonisku darbību. Mazina bailes, palīdz atvērties, vairo pašapziņu. Šī masāža sniedz mierpilnu labsajūtu. Iedarbība - maiga.

 

Relaksējošā masāža

60 min  I  40 €

Masāžas pamatā ir Klasiskā Zviedru masāža apvienota ar Havajiešu Lomi Lomi masāžas apakšdelmu tehnikām, radot visaptverošu sajūtu. Masāžā iekļauta mugura, kājas, rokas, nedaudz seja un galva. Iedarbība: maiga - vidēja.

Relaksējošā masāža + muguras masāža

90 min  I  55 €

Masāža sākas ar muguras ārstniecisko masāžu. Pārējām zonām veic relaksējošo masāžu. Iedarbība: maiga - vidēja - mugurai spēcīga.


Relaksējošā masāža ar stiepjošām pozām

2 h  I  70 €

 

Iedarbība: maiga - vidēja.

Holistiskā masāža

3 h  I  100 €


Holistisks masāžas retrīts

4 h  I  120 €

Ķermenim, prātam, un garam...  Dažādu masāžu, ķermeņa terapiju,  psihosomatisko un bioenerģētisko tehniku apvienojums. Mērķis ir saudzīgā veidā izstrādāt ķermenī uzkrāto saspringumu fiziskā, emocionālā un enerģētiskā līmenī. Atbrīvoties no liekā, radot iekšēju klusuma un miera telpu, kurā ienākt jauniem spēkiem. Masāžai izmanto siltu, augstākās kvalitātes, auksti spiestu organisko eļļu. Iedarbība: maiga - vidēja - spēcīga.


Havajiešu Lomi Lomi Nui masāža

 2 h  I  70 €     /     3 h  I  100 €

Nebijušām sajūtām... Ritmiskām, plūstošām kustībām masē visu ķermeni vienlaikus, it kā to šūpotu okeāna viļņos. Galvenokārt masē ar apakšdelmiem, radot visaptverošu sajūtu. Iedarbība: maiga - vidēja.


Grūtnieču masāža

60 min  I  40 €     /     90 min  I  55 €     /     2 h  I  70 €

Piemērota no pirmās līdz pēdējai grūtniecības dienai. Relaksējoša masāža ar individuālu un ārstniecisku pieeju. Akcents uz muguras masāžu un tūskas mazināšanu ekstremitātēs. Pieejama arī konsultācija par saudzīgām pozām, stāju un kustībām grūtniecības laikā. Iedarbība: maiga - vidēja.

Veidots ar Mozello - labo mājas lapu ģeneratoru.

 .