Masāžas

Lomi Lomi Nui masāža  2h  /  3h

Šī masāža ir kā deja. Tajā izmanto garas, plūstošas, ritmiskas kustības ar plaukstām un apakšdelmiem, kuras atgādina okeāna viļņus. Šīs plūstošās kustības iekustina enerģijas plūsmu ķermenī. Brīžiem vienlaikus masē ķermeņa augšdaļu un apakšdaļu, priekšpusi un mugurpusi, ļaujot sajust sevi un savu ķermeni kā vienotu sistēmu. Daudz izmanto apļveida, astoņnieka, X un V veida kustības, tādejādi iedarbojoties uz nervu sistēmu. Tas atbrīvo prātu no ierastajiem uztveres modeļiem, radot vietu jaunai, dziļākai pieredzei. 

Masāžas laikā guļ uz speciāla eļļu necaurlaidīga pārvalka. Tas nepieciešams, lai vienlaikus veiktu kustības virs un zem ķermeņa, radot nebijušas sajūtas. Pirms masāžas izsaka nodomu, lai saņemtu atbildi uz kādu svarīgu jautājumu, manifestētu vēlamo vai lūgtu dziedināšanu. Masāža sākas un beidzas ar lūgšanu un pieskārienu rituālu. Pēc masāžas, kad ārējā darbība ir beigusies, vēlams vēl brīdi pagulēt un ļauties iekšējiem procesiem, tieši šajā brīdi visbiežāk atnāk visdziļākā pieredze, vīzijas vai atklāsmes.

Vizuālu ieskatu Moko telpas Lomi Lomi Nui masāžā iespējams gūt galerijā.


Vīraka masāžas rituāls  3 h 

Rituāls sākas ar īpašas sakrālās telpas izveidi, ķermeņa un prāta atbrīvošanu caur elpu, relaksācijas tehnikām un vibrācijām. Ķermeņa, sejas un galvas masāža ar siltu eļļu un vīraka ēterisko eļļu. Šajā masāža apvienoti klasiskās relaksējošās, Lomi Lomi Nui un psihosomatiskās masāžas paņēmieni.


Relaksējoša masāža ar ēteriskām eļļām  90 min  /  2 h 

Šajā masāžā apvienotas dažādas tehnikas, izveidojot unikālu Moko telpas relaksējošo masāžu. Ķermenis ir vienota sistēma, tādēļ masāžā iekļauta arī sejas un galvas masāža. Pirms masāžas iespējams izvēlēties masāžas eļļu un ēteriskās eļļas.

90 min – masāžā galvenokārt izmanto plūstošas viļņveida, apļveida kustības un uzspiedienus.

2 h – masāža papildināta ar pasīvām locītavu kustībām, stiepjošām pozām un vibrācijas paņēmieniem dziļākai iedarbībai.


Zaļās tējas masāžas rituāls - līdzsvaram  100 min

Ievadmeditācija – ķermeņa un prāta noskaņošanai. Relaksējoša ķermeņa, sejas un galvas masāža. Psihosomatiskā tehnika iekšējam līdzsvaram. 


Kakao masāžas rituāls  2 h

Relaksējoša ķermeņa un sejas masāža ar siltu kakao sviestu. Kakao sviestam piemīt spēcīgs, šokolādei raksturīgais aromāts, tas dziļi mitrina ādu un aktivizē laimes hormonu izdalīšanos. Pēc sejas masāžas ar īpaši maigu otiņu uzklāj siltu, tiko pagatavotas melnās šokolādes sejas masku. Pēc rituāla pasniedz kakao koka tēju.


Mitrinošs rituāls  60 min

Ar maigām masāžas kustībām uzklāj dziļi mitrinošu krēmu visam ķermenim. Īpašu uzmanību pievērš pēdām, plaukstām un plecu joslai. Tam seko sejas attīrīšana ar rožu ūdeni, relaksējoša masāža ar dabīgu eļļu +  īpašu 5 ēterisko eļļu maisījumu „Dieviete” un galvas masāža.


Grūtnieču masāža  90 min

No pirmās līdz pēdējai dienai. Mierpilna, relaksējoša masāža ar ārstniecisku pieeju. Akcents uz muguras masāžu un limfas atteces veicināšanu tūskas mazināšanai. Katrā grūtniecības posmā tā nedaudz atšķiras, pielāgojot to topošās māmiņas vajadzībām, jo ķermenis nemitīgi mainās. Pirms masāžas uzdod dažus jautājumus un veic pāris testus, lai izvērtētu, kuras masāžas tehnikas ir un kuras nav piemērotas topošajai māmiņai.


Ja rodas kādi jautājumi, labprāt atbildēšu  - kontakti.

Veidots ar Mozello - labo mājas lapu ģeneratoru.

 .