Andra Andersone

Fizioterapeite, sertificēta masiere


Aicinājums

Jau agrā bērnībā vēlējos ārstēt cilvēkus bez zālēm. Mans aicinājums ir izprast dažādas pieskārienu tehnikas un kā tās iedarbojas uz mūsu ķermeni, prātu un garu.


Izglītība

Pamata izglītība - bakalaura grāds veselības aprūpē, kvalifikācija "Fizioterapeits". (Rīgas Stradiņa universitāte). Ārstnieciskās masāžas sertifikāts (Latvijas Fizikālās medicīnas asociācija).

Papildus izglītība  - apgūstu dažādas masāžas, meditācijas un dziedniecības tehnikas kopš 2006. gada.

Reiki, Klasiskā masāža, Sejas masāža, Ārstnieciskā masāža, Grūtnieču masāža, Zīdaiņu un bērnu masāža, Havajiešu Lomi Lomi Nui masāža, Karsto akmeņu masāža, Psihosomatiskā masāža, Metamorfozes masāža, Taktīlā masāža, Mugurkaula dziedināšana, Maigā bioenerģētika - Tauriņa pieskāriens, ARUN apzinātais pieskāriens, Apzinātības (Mindfulness) prakses, Šamanisma prakses un citas...


Pieredze

Esmu strādājusi sieviešu fitnesa studijā, veidojot individuālas treniņu un veselīga dzīves veida programmas. Kā fizioterapeite strādāju NRC "Vaivari". Kopš 2015. gada strādāju savā masāžas privātpraksē "Moko telpa".


Atsauksmes no facebook Moko telpai

"Tas ir īpašs piedzīvojums. Katrs apmeklējums ir dziedinošs, Andrai patiešām ir mīlošas rokas un pieskāriens. Ieteiktu to izbaudīt katram!"


"Maģiska vieta,kur salabot savu ķermeni, prātu un garu."


"Ļoti patīkama pieredze! Kad gribas sevi palutināt,šī ir tā vieta,kur iet."


"Kolosāli! Tagad gribas visiem tuvajiem arī uzdāvināt šādu piedzīvojumu!"


"Paldies! Tas bija skaists, emocionāli spilgts piedzīvojums! Wow!!"


"Neaprakstāmi laba masāža, iedeva ļoti lielu mieru un labsajūtu! Noteikti iesaku ikvienam! Tiešām fantastiski, labāk kā spa salonos!"


"Iesaku! Iedvesmojoši, kvalitatīvi, nesteidzīgi, patīkami un pārsteidzoši relaksējoši! Telpa neliela, tādēļ nav Konveijera sajūtas. Ļoti patika! Iesaku 2h pilno procedūru!"


"Vairāk kā lieliski!"


"Biju grūtnieču masāžā esot pēdējā grūtniecības mēnesī. Mums ar maziņo ļoti, ļoti patika un nekas raizes nesagādāja. Masāža deva pilnīgu relaksāciju un nereti no labsajūtas gribējās iemigt, bet visu laiku sev atgādināju, ka to gan nedrīkst, jo citādi palaidīšu garām izcilo baudījumu. Noteikti iesaku grūtniecēm - man palika vieglāk krustiem, pleciem un visam ķermenim!"Veidots ar Mozello - labo mājas lapu ģeneratoru.

 .